Najnovšie recenzie zo sekcie Rádiomagnetofóny

Auna Roadie

Overený zákazník Electronic Star Feki

Pridané: 21. augusta 2021

Zakúpený v Electronic Star

• Produkt ideálny pre deti.
  • Kvalita zodpovedá cene.
  • MP3, USB
  • Blikajúce svetlá
  • Slabý tuner
  • Svetlá neblykajú do rytmu, takže to ohúri tak deti do 6 rokov.

Produkt zodpovedá popisu a cene. Nečakajte žiadne audio zázraky ako niektorí píšu. Pre deti a veľmi nenáročných poslucháčov výborné. Kupoval som pre 5 ročného syna a neľutujem. Vyhovuje.

Sony ZS-PS50

Sony ZS-PS50

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 26. júla 2021

• Kvalitný produkt

Overený zákazník MALL.SK Eva Skalošová

Pridané: 25. júla 2021

Zakúpený v MALL.SK

• Trosku som sklamaná produkt prišiel poškodený budem riešiť reklamáciu v pondelok
Philips AZ700T/12

Philips AZ700T/12

Overený zákazník XXLTUZEX Zuzka

Pridané: 23. júla 2021

Zakúpený v XXLTUZEX

• Výhoda USB port, Bluetooth,výborne hraje, bol to darček , oslávenec bol veľmi spokojný s ním, odporúčam :-)

Overený zákazník Andrea Shop Frank

Pridané: 5. júla 2021

Zakúpený v Andrea Shop

• na danú cenovú kategóriu akceptovateľný zvuk
  • na počudovanie celkom citlivé rádio
  • možnosť prehrania hudby prakticky zo všetkých možných zdrojov
  • audio vstup a sluchátkový výstup
  • dostatočný výkon
  • bezproblémové Bluetooth
  • pomerne slušný magnetofón na tú cenu
  • diaľkové ovládanie !!! (samozrejme okrem mechanického magnetofónu)
  • pri MP3 možnosť pohybovať sa aj v adresároch
  • malé rozmery a nízka hmotnosť
  • celkom slušný dizajn
  • dobrá ovládateľnosť
  • modro osvetlený displej a 30 predvolieb na rádio
  • možnosť výberu v bielej a čiernej farbe
  • dlhá sieťová šnúra
  • malá červená kontrolka pri displeji v Standby stave
  • nemá RDS (čo by sme však za takú cenu chceli)
  • nečíta - neukazuje MP3 tagy (čo by sme však za takú cenu chceli)
  • nemá zvukové korekcie, ktoré by sa určite hodili (čo by sme však za takú cenu chceli)

V danej cenovej kategórii za tie peniaze jednoznačne to najlepšie, čo sa dá kúpiť. Už len to diaľkové ovládanie tvorí vysokú pridanú hodnotu oproti iným výrobkom. Zvuk samozrejme nie je žiadny zázrak, dosť by mu pomohli zvukové korekcie keby ich mal, no ale za tie peniaze nemôžte čakať strednú triedu. Nie je to však nič hrozného, hrá to ako väčšina prenosných rádií, ale s vyšším (a dostatočným) výkonom. Rádio ma prekvapilo svojou celkom slušnou citlivosťou. So zatiahnutou (!) anténou naladilo v jednej dedine na Orave asi 8 FM staníc so slušným zvukom. RDS nemá no ale čo by sme za takú cenu chceli.
CD prehrávač funguje korektne, prehráva aj MP3, vie sa zrýchlene pohybovať aj v jednotlivých skladbách a ovládateľnosť je (aj vďaka DO) veľmi dobrá. Príklop na CD síce nie je počas prehrávania CD aretovaný, ale po jeho odklopení sa CD prehrávač automaticky zastaví.
USB prehráva bez problémov MP3, dá sa preskakovať aj medzi adresármi a samozrejme aj medzi jednotlivými skladbami. MP3 tagy (názvy skladieb) neukazuje, no ale čo by sme za takú cenu chceli.
Bluetooth funguje tiež bezproblémovo. V mobile sa prihlási modelovým typom (SPT 3907).
Kazetový magnetofón v tejto cenovej kategórii hrá celkom slušne, pri priemernej kvalite nahrávky na kazete ho zvukovo nerozoznáte od CD. To je samozrejme dané aj celkovou zvukovou kvalitou prístroja.
Dá sa pripojiť aj samostatný audio (prípadne aj video, ale samozrejme len zvuk) prehrávač cez dva CINCH-e (R+L) a taktiež má výstup na slúchatká (Jack).
Samotný prístroj je dosť malý a veľmi ľahký. Pri stláčaní tlačidla na jeho zapnutie a prepínanie funkcií priamo na prístroji a pri otváraní príklopu na CD, je vhodné ho druhou rukou pridržať, pretože má tendenciu sa posunúť, či nadvihnúť. Na diaľkové ovládanie reaguje veľmi dobre a prakticky mu žiadny uhol problém nerobí.
Samozrejme je možnosť napájania na batérie, ale ešte musím pochváliť dlhú sieťovú šnúru.
Dizajn je celkom príjemný, výhodou je aj možnosť bieleho alebo čierneho prevedenia vrátane DO.
Ak teda hľadáte do detskej izby, hosťovskej izby, kuchyne, na terasu, na chatu či na cesty niečo lacné, pekné, malé a funkčné, niečo čo vie prehrať prakticky všetko, niečo čo keď sa aj prípadne zničí, tak to nebude až tak finančne bolieť a nie ste moc náročný na kvalitu zvuku, tak za takú cenu nič lepšie nenájdete.

Overený zákazník Andrea Shop Andrej

Overený zákazník Maxa.sk Martin

Pridané: 25. mája 2021

Zakúpený v Maxa.sk

• Super zvuk, a funkcie.

super prenosne audio, za dobru cenu vynikajucim zvukom vo svojej triede, a dobrou vybavou, + dialkove ovladanie, spokojnost.

AKAI RPMN-106

AKAI RPMN-106

Overený zákazník OKAY.sk Maroš

Pridané: 8. mája 2021

Zakúpený v OKAY.sk

• Automatické vypínanie prijímača po nastavenom čase nefunguje, prijímač vypne vždy.Ide zrejme o poruchou tejto funkcie .

Overený zákazník 4home.sk Overený zákazník

Hyundai TRC 533

Overený zákazník DOMOSS Milan

Pridané: 29. apríla 2021

Zakúpený v DOMOSS

lacné a zdá sa ,že aj celkom kvalitné rádio. nové cd prehralo úplne čisto

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 23. apríla 2021

Zakúpený v Andrea Shop

• za primeranú cenu, primeraná kvalita
SENCOR SPT 3310

Hyundai TRC 333

Overený zákazník Andreashop Šaľa Tomas

Pridané: 17. marca 2021

Zakúpený v Andreashop Šaľa

Produkt doruceny v nefunkčný stave. Ak by bol funkčný, tak za danú cenu dobra voľba. No nie je funkčný, tak neodporúčam. Zlá kvalita.

Overený zákazník Andreashop Šaľa Overený zákazník

Pridané: 15. marca 2021

Zakúpený v Andreashop Šaľa

• malý ale kvalitný výrobok
  • dobrá cena

má dobrý zvuk a je dobre prenosný má dost vstupov ,CD, aj kazetu-pre starších , aj sluchatkovy vystup aj line in a aj Blutu...pre mladších..je to fajn výrobok je s ním spokojnost
cca týžden som vyberal medzi rôznymi a potom som tento odporučil jednym znamym a potom som ho zakupil už ako 2hy kus... je fajn

AIWA BBTC-550MG

AIWA BBTC-550MG

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 15. marca 2021

(naposledy upravené 15. marca 2021)

• Velke mnozstvo hudobnych zdrojov: Bluetooth, AUX in, USB, Radio, CD, kazeta
  • Kazetova mechanika je slabsia, pri starsych obohratych paskach, ktorym sa uz lahko netocia kolieska mechanika automaticky vypina
  • Chyba EQ, pripadne aspon zvyraznenie basov

Kvalitou to je taky stred, niekde medzi Sencor a Sony. Hudobny vykon slusny, basy trochu chybaju

Philips AZ127/12

Philips AZ127/12

Overený zákazník OKAY.sk Taki

Pridané: 2. marca 2021

Zakúpený v OKAY.sk

Zatiaľ plná spokojnosť. Pekný dizajn, dobrý zvuk, vyhovujúce rozmery. Rádio, CD a prehrávač pások v jednom je fajn. Ta isto aj možnosť napájania zo siete aj na batérie.

Hyundai TRC 788

Hyundai TRC 788

Overený zákazník Andrea Shop trnka

Pridané: 2. marca 2021

• doporučujem

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 16. februára 2021

Zakúpený v OKAY.sk

Rádio sa nedalo naladiť, aby hralo čisto stále šumelo a rapčalo.

Zobrazujem 101 - 120 zo 500 recenzií 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25