Sony ZS-RS70BT

CD mechanika

• , zakúpené v Andrea Shop

Slabší príjem signálu. Predchádzajúci typ Sony bol o dosť lepší.

• Slusny zvuk na tak male radio
    • Konektivita
    • DAB, DAB+
    • Nema DO
  • , zakúpené v OKAY.sk

• Maly, pomerne kvalitny zvukovy vystup.

Splna to co sme od toho ocakavali.

CD mechanika

Bezdrôtové digitálne rádio SONY ZS-RS70BTB prichádza s funkciou nahrávania a prehrávania cez rozhranie USB, Bluetooth a one-touch pripojenie (NFC)

Technické parametre

Vlastnosti:

Prehrávanie hudby cez NFC a Bluetooth

Objavte tisíce digitálny rozhlas (DAB / DAB +)

Vychutnajte si hudbu z diskov CD, USB

Vezmite kompaktné rádio ľahko kamkoľvek

Rádio:

Diaľkový ovládač nie

Šírka (mm) 380

Výška (mm) 158

• , zakúpené v Andrea Shop

Slabší príjem signálu. Predchádzajúci typ Sony bol o dosť lepší.

• Slusny zvuk na tak male radio
    • Konektivita
    • DAB, DAB+
    • Nema DO
  • , zakúpené v OKAY.sk

• Maly, pomerne kvalitny zvukovy vystup.

Splna to co sme od toho ocakavali.

• RDS
    • EQUALIZER

OK

• , zakúpené v Andrea Shop

• + celkom kvalitný mini prehrávač
    • + DAB, DAB+, FM rádio s RDS s veľmi kvalitnou anténou na príjem signálu
    • + prehrá klasické Audio CD, MP3 na CD a MP3 na USB
    • + vie kopírovať Audio CD do MP3 na USB
    • + funguje aj ako Bluetooth reproduktor s NFC párovaním
    • + pracuje aj na baterky
    • + vyššia cena

Hľadal som rádio do kuchyne, ale chcel som aj nejaké funkcie navyše (DAB rádio, CD a Bluetooth prehrávač) a zistil som že existuje len málo produktov, čo má všetky tieto funkcie a zároveň má kompaktné rozmery a rozumnú cenu. S pomedzi úzkeho výberu som si zvolil Sony a myslím že nič lepšie som ani nemohol spraviť.

• , zakúpené v golias.sk

Množstvo užitočných funkcií, dobrý zvuk, pekný dizajn, prenosný. Trochu malé písmo na gombíkoch.

• výborný zvuk
    • kvalitné rádio a CD prehrávač
    • všetky vstupy fungujú perfektne, NFC, USB. audio
    • nemá dilkové ovládanie
    • nie je podsvietený display

som spokojný s kúpou splňuje všetko čo som od neho očakával.