Sencor SPT 229

Podpora CD-R/RW
Maximálny výkon
2 W

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Všetko je v poriadku až na rádio , ktoré sa zlé ladí .

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Jediné čo môžem hodnotiť je to to, ze po vybalení a zapnutí hralo rádio asi 10min a potom prestalo. Samozrejme som skúšal prehrávač zapojiť aj do iných sietí či nie je chyba v zastrčke, ale žiadna zmena. Po 10 minútovej radosti s darčeka od Mikuláša ho môžeme akurát reklamovať.
  • , zakúpené v whaat.sk

• primeraná cena
    • ľahká manipulácia
    • ideálny aj pre malé dieťa

Môj starší syn ho má už 5 rokov a stále funguje bez problémov. Teraz som ho kúpila aj mladšiemu.
    Šla som do istoty.

Za tú cenu super kvalita.

CD mechanika
Podpora CD-R/RW
Maximálny výkon
2 W

Ocenenie

Produkt roku 2019 - Top v kategórii
Produkt roku 2018 - Top v kategórii

Prenosný CD prehrávač Sencor SPT 229 prehráva hudbu z CD mechaniky alebo USB vstupu. Podpora formáte MP3, programovateľné prehrávanie, analógový AM, FM tuner, teleskopická anténa pre kvalitný príjem, stereo reproduktory o výkone 2 W, slúchadlový výstup, AUX vstup pre MP3 prehrávač, napájanie zo siete alebo z batérií.

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2019, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2018, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Všetko je v poriadku až na rádio , ktoré sa zlé ladí .

• velkost
    • USB konektor
    • ked CD dohra tak pre zapnutie treba na bohu posunut packou tam a spat aby sa radio zaplo
    • nema dialkove
    • zle sa vybera CD z mechaniky, rozhodne to nemozu robit (male) deti
    • nema digitalny tuner
    • ovladacie prvky na boku su hlupost, mali byt vsetky vpredu alebo hore

vzhladom na cenu a malo funkcii mi pride to radio dost drahe. Chceli sme nieco jednoduche pre deti, ale zistili sme ze male radia su skoro tak drahe ako nejake mikro systemy, lenze ten by deti hned znicili. tak sme sa rozhodli pre toto radio. Zatial hra :-)

• , zakúpené v whaat.sk

• primeraná cena
    • ľahká manipulácia
    • ideálny aj pre malé dieťa

Šla som do istoty.

Za tú cenu super kvalita.

pre staršieho človeka ,ktorý počúva v kuchyni ľudovky

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Pomer cena kvalita je OK
  • , zakúpené v Andrea Shop

• Pomer cena výkon. V poriadku
    • Nenašiel som

• male šikovne radio,, do kuchyne

som spokojna z vyrobkami