Philips AZ1837

236 mm
Podpora MP3
Ekvalizér
USB

kvalitný zvuk, dobre prehráva i napálené CD/DVD, dobrá manipulácia, rádio je praktické, nie je ťažké na prenos, používame ho v škole na výučbe jazykov

• , zakúpené v OKAY.sk

236 mm
Podpora MP3
Ekvalizér
USB

Vychutnajte si hudbu kamkoľvek sa vydáte. S prehrávaním USB Direct. Praktický dizajn pre váš životný štýl, možnosť užívať si hudbu z rôznych zdrojov: pripojení: USB direct, MP3-CD, rádio. Užite si obľúbenú hudbu z rôznych zdrojov. Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3/WMA priamo z prenosných zariadení USB. Prehrávanie hudby na diskoch MP3/WMA-CD, CD a CD-RW. Pripojenie MP3 pre prehrávanie hudby z prenosných zariadení. Stereofónny tuner VKV/SV. Ľahké použitie. Prehrávanie CD Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Neviem len že vyzerá pekne .Inak nič.
    • Repráky sú veľmi slabej kvality, kryt CD zle sa otvára, vyberanie CD je tiež komplikovanejšie.Mechanika CD vydáva šumenie a zvuky , čo má rušivý efekt pri stíšení a počúvanie je tak nezreteľné. Ladenie radia je manuálne a stále sa rozlaďuje stanica.Aj slabšie značky máju digitálny tuner ktorý sa nerozlaďuje.Mám starý SENCOR za polovičnú cenu a je oveľa lepšie spracovaný. Napájanie cez vonkajší adaptér adaptér to je otrasné vidieť.

Kupoval som ho pre dcéru aby mala niečo kvalitnejšie ale bol to omyl. Mal som viacej rádií ale toto je najhoršie. Philips ma sklamal. Kedy si dávno som mal Philips a bol dobrej kvality ale toto je otrasné niečo za tú cenu.Po 2,5 roku už nejde CD ešte že je tam USB.Ale to už mi veľmi neposlúži lebo prehľadnosť skladieb si musíte pamätať z PC lebo display ukazuje len poradie skladby. Radio sa neladí dobre lebo sa veľmi zle ladí manuálne.

• , zakúpené v OKAY.sk

• oplati sa za tu cenu
    • ziadne

odporucam dobry pomer cena / uzivatelske vlastnosti

• Po dvoch rokoch už nenačíta žiadne CD.
    • MP3 z USB je užívateľsky úplne zlé. Žiadna možnosť voľby podľa názvu albumu. Treba si zapamätať pod akým číslom sa album nachádza. Poradie albumov je úplne nelogické.

V žiadnom prípade neodporúčam. Som veľmi sklamaný :-(

• - ideálna veľkosť
    • - prehráva MP3 bezproblémovo

- ideálna veľkosť
    - prehráva MP3 bezproblémovo

• dobré pre deti
    • nemá výstup na slúchatká

dobré pre deti
    nemá výstup na slúchatká

• kvalita primeraná cene

chcel som niečo nenáročné a to mám

• , zakúpené v najtovar.sk

• Pekný dizajn,ľahké ovládanie,dobre funkcie,ľahučké
    • Ladenie rádia slabé a nepriehľadné, inak ok.

Pre deti odporúčam

• jednoduchá obsluha
    • hodil by sa digitálny tuner

s produktom som spokojná

• Šikovný
    • dokáže prehrať skoro všetko presne ako uvádza výrobca
    • NEMÁ výstup na sluchátka potvora

Produkt by som odporúčal.
    Na dodanie som čakal skoro mesiac
    Na to či má audio výstup 3,5 jack na sluchátka som sa dotazoval . Odpoveď bola že samozrejme má.

To bolo pre mňa však podstatné, preto som nútený tovar vrátiť alebo vymeniť.
    Zakúpil som 5 kusov produktu