GRUNDIG RRCD 3720 DEC

Nabíjanie z bateriek
Nabíjanie zo siete

• Má všetko čo potrebujem
    • Zatiaľ žiadna

• veľmi dobrý zvuk , tlačidlo na zvýraznenie basových efektov ,jednoduchá obsluha,ľahko ovládateľný i pre začiatočníkov,praktické prevedenie dizajnu
    • cena zodpovedá kvalite ,

Maximálny výkon
Výkon RMS
Nabíjanie z bateriek
Nabíjanie zo siete

Rádiomagnetofón Grundig RRCD 3720 DEC v čierno-striebornom prevedení je osadený CD prehrávačom, kazetovou mechanikou, USB portom a slotom na karty SD a MMC.

• Má všetko čo potrebujem
    • Zatiaľ žiadna

• cena zodpovedá kvalite ,
    • žiadna

• je to veľmi dobrý výrobok,má dosť funkcií a primeranú cenu

kvalitný výrobok za primeranú cenu
    zatiaľ som sním spokojný,dobre sa počúva,má perfektný čistý zvuk
    má všetko,čo som chcel,je to kvalitný radiomagnetofón
    môžem ho doporučiť aj ostatným

• výrobok nefungoval, takže som ho vrátila po 1 dni

• za tie peniaze dobrý rádiomagnetofón
    • Neviem

Chcela som mať tri v jednom - rádio + CD + kazeťák a to tento výrobok mal. Okrem toho je prenosný, teda na baterky + do siete.

• Nadpriemerne kvalitný zvuk FM rádia, kvalitné reproduktory.
    • Hlučná kazetová mechanika, nedajú sa počúvať kazety pri nízkej hlasitosti, pretože počujete neskutočný hluk motora.
    • Labilné a slabé dierka pre CD a kazetovú mechaniku.
    • Dvierka pre kazetu sa otvárajú extrémne pomaly.
    • Tlačidlá ovládania sú hlučné po zatlačení, čo ma dosť vyrušovalo najmä vo večerných hodinách.
    • Spracovanie rádia na mňa pôsobí lacným dojmom.

Neodporúčam, pretože keď nemôžem počúvať kazety, môžem si zakúpiť model bez kazetovej mechaniky. Nepáčia sa mi ani tlačidlá združeného ovládania, teda jedným krížovým ovládačom sa ovládajú rôzne funkcie, podľa toho či počúvate rádio, CD alebo kazety. Tiež sú malé a treba sa sústrediť na presné zatlačenie, šmýka sa z ovládača prst. Vymenil som ho za Sony CFD S 50, ktoré sa mi zdá podstatne kvalitnejšie spracované a najmä má tichú kazetovú mechaniku a pevné a kvalitné dvierka.

• Výborný zvuk rádia, kvalitné reproduktory a výborné ladenie staníc.
    • Hrozné prehrávanie MG kaziet, nedá sa počúvať pri zníženej hlasitosti pretože kazetové mechanika extrémne hučí, počúval som MG kazety na rôznych prehrávačov aj starej výroby ale takto nehučal žiadny.

Prehrávač som vrátil hneď v deň keď som ho kúpil v internetovom obchode, nedajú sa na ňom počúvať kazety pri zníženej hlasitosti, pretože počujete len hluk kazetovej mechaniky.

• krásny zvuk, diaľkové ovládanie, jednoduchá obsluha

krásny zvuk, diaľkové ovládanie, jednoduchá obsluha

• , zakúpené v golias.sk

• výborný zvuk, jednoduchá obsluha, DO

výborný za skvelú cenu

• , zakúpené v golias.sk

• Kvalitný výrobok.
    • Nič.

Veľmi kvalitný výrobok za dobrú cenu.